Zamknij

UWAGA: WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
z przykrością zawiadamiamy, że na rynku pojawiły się podróbki naszych tarcz, produkowane w Chinach.
Podjęliśmy już natychmiastowe kroki prawne wobec producenta jak i dystrybutora, ponieważ pojawienie się na rynku fałszywych tarcz Incoflex godzi w nasze dobre imię i naraża naszych klientów na niebezpieczeństwo zetknięcia się z tarczą słabą jakościowo i niebezpieczną dla zdrowia i życia użytkownika.

Aby uchronić Państwa przed możliwością nabycia podrobionych tarcz wskazujemy niniejszym na różnice, które są widoczne gołym okiem patrząc na etykiety produktów:

ORYGINALNA TARCZA INCOFLEX:

PODROBIONA TARCZA INCOFLEX:

Prosimy więc o uwagę przy dokonywaniu zakupów tarcz Incoflex.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:
- telefon do Działu Sprzedaży +48 18 3312630
- telefon do Działu Kontroli Jakości Wojciech Nawieśniak - 665105618

Oryginał / Podróbka

Oryginał / Podróbka

Oryginał / Podróbka

Certyfikat oSa

TUV Rheinland

Linia pro

Szlifowanie.

Testowane.

Jakość.

Cięcie.

O nas

TECHNIFLEX Sp. z o.o. jest uznanym polskim producentem tarcz ściernych pod marką INCO FLEX. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu profesjonalnie przygotowanej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów. 

W naszym portfolio znajdują się również wysokiej jakości narzędzia ścierne: żywiczne, ceramiczne i diamentowe. Wszystkie nasze wyroby spełniają wymagane normy jakości (ISO 9001; 14001) i bezpieczeństwa (znak B). Celem naszej firmy jest spełnienie wszelkich oczekiwań klientów, dlatego obok standardowej oferty, realizujemy również nietypowe zamówienia takie jak np. narzędzia do zastosowań specjalistycznych. Oprócz produkcji naszej marki INCO FLEX, oferujemy również klientom współpracę w zakresie produkcji tarcz ściernych OEM.

Głównym celem firmy Techniflex jest wprowadzenie na rynek krajowy i zagraniczny wysokiej jakości wyrobów ściernych spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa. Produkty naszego przedsiębiorstwa wytwarzane są w oparciu o własne technologie i przy zapewnieniu ochrony otaczającego nas środowiska. Zakład dysponuje także wyspecjalizowaną kadrą doradców techniczno-handlowych, których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego serwisu przed- i po- sprzedażowego.