Zamknij

UWAGA: WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
z przykrością zawiadamiamy, że na rynku pojawiły się podróbki naszych tarcz, produkowane w Chinach.
Podjęliśmy już natychmiastowe kroki prawne wobec producenta jak i dystrybutora, ponieważ pojawienie się na rynku fałszywych tarcz Incoflex godzi w nasze dobre imię i naraża naszych klientów na niebezpieczeństwo zetknięcia się z tarczą słabą jakościowo i niebezpieczną dla zdrowia i życia użytkownika.

Aby uchronić Państwa przed możliwością nabycia podrobionych tarcz wskazujemy niniejszym na różnice, które są widoczne gołym okiem patrząc na etykiety produktów:

ORYGINALNA TARCZA INCOFLEX:

PODROBIONA TARCZA INCOFLEX:

Prosimy więc o uwagę przy dokonywaniu zakupów tarcz Incoflex.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:
- telefon do Działu Sprzedaży +48 18 3312630
- telefon do Działu Kontroli Jakości Wojciech Nawieśniak - 665105618

Oryginał / Podróbka

Oryginał / Podróbka

Oryginał / Podróbka

Certyfikat oSa

TUV Rheinland

Linia pro

Szlifowanie.

Testowane.

Jakość.

Cięcie.

Marka Incoflex

Marka IncoFlex od kilku dekad jest znana na polskim rynku. Charakterystyczne logo z „Góralem” zdobyło zaufanie klientów. Tradycja zobowiązuje, dlatego marka IncoFlex, nie zapominając o swoim pochodzeniu i lojalności wobec klientów, cały czas reprezentuje wysoką, powtarzalną jakość. 

Czasy się zmieniają, technologia idzie do przodu, dlatego „Góral” również się rozwija, tak by nie tylko nadążać za zmianami, ale także by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Produkty marki IncoFlex coraz śmielej pojawiają się na nowych rynkach zagranicznych, gdzie również zdobywają uznanie odbiorców.