Zamknij

UWAGA: WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
z przykrością zawiadamiamy, że na rynku pojawiły się podróbki naszych tarcz, produkowane w Chinach.
Podjęliśmy już natychmiastowe kroki prawne wobec producenta jak i dystrybutora, ponieważ pojawienie się na rynku fałszywych tarcz Incoflex godzi w nasze dobre imię i naraża naszych klientów na niebezpieczeństwo zetknięcia się z tarczą słabą jakościowo i niebezpieczną dla zdrowia i życia użytkownika.

Aby uchronić Państwa przed możliwością nabycia podrobionych tarcz wskazujemy niniejszym na różnice, które są widoczne gołym okiem patrząc na etykiety produktów:

ORYGINALNA TARCZA INCOFLEX:

PODROBIONA TARCZA INCOFLEX:

Prosimy więc o uwagę przy dokonywaniu zakupów tarcz Incoflex.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:
- telefon do Działu Sprzedaży +48 18 3312630
- telefon do Działu Kontroli Jakości Wojciech Nawieśniak - 665105618

Oryginał / Podróbka

Oryginał / Podróbka

Oryginał / Podróbka

Certyfikat oSa

TUV Rheinland

Linia pro

Szlifowanie.

Testowane.

Jakość.

Cięcie.

Przedstawiciele regionalni

Rejon Północny
zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie

Rafał Lachowicz
Przedstawiciel Handlowy
48 603 692 542
Rafal.Lachowicz@techniflex.pl

Rejon
podkarpackie, małopolskie, lubelskie, śląskie, opolskie

Jacek Będkowski
Przedstawiciel Handlowy
48 603 692 545
jacek.bedkowski@techniflex.pl

Rejon
mazowieckie, wielkopolskie, świętokrzyskie, łódzkie, dolnośląskie

Marcin Kanar
Przedstawiciel Handlowy
48 603 692 547
marcin.kanar@techniflex.pl

Marki Własne
 


Jan Sitkowski
Dział sprzedaży
48 534 289 850
Jan.Sitkowski@techniflex.pl


Sprzedaż

STACJONARNE BIURO SPRZEDAŻY

Biuro Sprzedaży w Mszanie Dolnej
34-730 Mszana Dolna, Spadochroniarzy 8
18 331 26 30, 18 331 13 39
sprzedaz.mszana@techniflex.pl

Sekretariat
Gabriela Nawieśniak
tel.: 18 331 26 20, fax: 18 331 10 15
Gabriela.Nawiesniak@techniflex.pl
 
Ewa Wyroba
Handlowiec
18 33126 30, 18 33113 39, 603 692 543
Ewa.Wyroba@techniflex.pl

Katarzyna Starmach
Handlowiec
18 331 26 30, 18 331 13 39
Katarzyna.Starmach@techniflex.pl




Marta Łukasik
Handlowiec
18 331 26 31, 18 331 13 39
Marta.Lukasik@techniflex.pl

Dorota Pach
Koordynator ds. Marketingu i Eksportu
603 692 540
Dorota.Pach@techniflex.pl

Robert Marszałek
Dyrektor Handlowy
693 910 580
Robert.Marszalek@techniflex.pl